Hakkımızda

TT Led Aydınlatma & Gergi Tavan

TT Led Aydınlatma ve Gergi Tavan firmamız 2018 yılında Alanya’da kurulmuştur. Firmamız kendi alanında uzaman ekibimizle Mimari Led Aydınlatma projeleri, Led Aydınlatma  ürünleri ve Gergi Tavan uygulamaları yapmaktadır.

TT Led Aydınlatma & Gergi Tavan

TT Led Light Modern binalardaHotellerde ve Yeni nesil Residence Binalarda  Dış  cephe led aydınlatmalarında  mimari yapıya görsel detay katmak üzere göz zevkine hitap eden  tasarımlar yapmaktadır.

Tasarımları ve uygularımını yapmakta olduğumuz mimari led aydınlatma projelerinde sadece yapıya estetik katmakla kalmayıp çevre ve yapının bulunduğu konuma görede aydınlatma projeleri hazırlıyoruz. Bina Led Giydirme, Yazı yazma, görsel detay  gösterme özelliklerine sahip olan kendi üretimimiz  ürünlerimiz sayesinde pazar farkındalığı yaratıyoruz.

TT Led Light olarak mimari yapının proje mimarı tarafından hazırlanan proje hatlarına dikkat ederek  ürettiğimiz ve farklı amaçlar için kullanılan kontrol edilebilir aydınlatma teknolojisi olan dmx linear ve dmx pixel ürünlerimizi binalarda kontür, çizgisel veya noktasal hatları vurgulamak için kullanıyoruz. Cephe boyama yani kontrol edilebilir RGB DMX Wallwasher ve DMX Garden ürünlerimiz sayesinde ise geniş ve yüksek cepheleri renklendirerek farklı ambiyanslar orataya çıkartıyoruz. Ürünlerimizi benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri her ürünün firmamızda üretilmesidir. Kullanım alanlarına göre özel olarak ürettiğimiz ürünlerimizin decoder ya da converter kullanmıyoruz.

SWITCH THE LANGUAGE
TT LED LIGHT& GERGİ TAVAN

Yeni nesil led aydınlatma olan dış cephe mimari aydınlatma projelerinde yer alan TT Led Light Aydınlatma firmamız profesyonel ürünleri ile sizlere projelerinizde çözümler üretiyor. Mimari Aydınlatma projeleriniz için led giydirme tasarımlarını bir video sunumu ile hazırlayıp, Dmx kontrol edilebilir led ürünleri ile dış cephe mimari led aydınlatma armatürleri kullanarak sıradışı yapılara uyumlu led cephe aydınlatma uygulamaları yapıyoruz.
Firmamız Gergi Tavan Uygulamaları ile projelerinizin iç mekanlarında da farklılıklar yaratmaktadır.